Jak se zaregistrovat na Aliexpress.com krok za krokem

První článek roku 2016 na tomto webu byl věnován čínskému Aliexpressu, který se stal mezi Čechy velice oblíbeným. Podle posledních statistik z Mbanky, překonali předvánoční transakce nákupu v Číně i české e-shopy. Přečíst si o tom můžete zde. Z toho plyne, že nakupování na Aliexpressu není už pro Čechy velkou neznámou.

Velkým lákadlem nakupování na Aliexpress.com je převeliká nabídka zboží a hlavně nízká cena, která hraje hlavní roli v oblíbenosti. Dalším klíčovým faktorem je doprava zdarma, platná u 90 % prodejného zboží. Pokud váháte s registrací nebo vám nejde na Aliexpress zaregistrovat, následující návod vás provede všemi kroky registrace.

Registrace na Aliexpress podrobný návod

Samotné registrace je otázkou dvou minut času. Zadejte do vašeho vyhledávače oficiální stránku Aliexpress.com V pravém rohu nahoře najdete registrační políčko Join-Free.

registrace Join Free

Odklikněte a dostanete se na stránku, kde vyplníte váš platný email. Podržte levé tlačítko na myši a přetáhněte z levé strany do pravé. Opište čtyřmístný kód a odklikněte pomocí tlačítka Submit a poté Next. Zelené fajfky značí, že je vše v pořádku.

Nyní musíte ověřit váš platný email.ověření emailu

Přesuňte se tedy do zadaného emailu, kde ověříte svůj email přes pole Continue.potvrzení emailu

Budete opětovně přesměrování zpátky na Aliexpressvytvoření hesla

Nyní musíte zadat heslo. To by mělo být dlouhé minimálně šest a maximálně dvacet znaků. Musí obsahovat kombinaci písmen, číslic a symbolů. Pokud zadáte nepovolený znak, tak vás systém Aliexpressu nepustí dál. Všechny fajfky musí být zelené. Následně zadejte jméno a příjmení. Odklikněte Confirm.

ukázka heslaRegistrace proběhla v pořádku.

poděkování za registraciNásledně budete do pěti vteřin přesměrování na hlavní stránku samotného Aliexpressu. V pravém rohu můžete vidět vaše jméno. Pokud se chcete rovnou odhlásit, můžete pomocí Sign Out.

Aliexpress vytvoření nového účtu

Přečíst článek, jak na první nákup na Aliexpress
zaslat balik