Jak registrovat osobní účet na Paypal v roce 2017

Co se týče informací o Paypalu, je na těchto stránkách prozatím 11 článku, které vám mohou pomoci v mnoha nesnázích. Namátkově je to dobíjení Pp dvěma způsoby (pomalým i rychlým způsobem), zabezpečení, a třeba přidání karty na Paypal. Všechny příspěvky o Pp byly napsány tak, aby je pomocí textu a fotek pochopil úplně každý.

Bohužel těm všem informacím chybí to nejdůležitější, a to je založení Paypal účtu. Určitě je pravda, že to měl být jeden z prvních článku na tomto webu. Tak nějak jsem tento „odrazový“ článek pořád odkládal, protože jsem nechtěl registrovat falešný Paypal účet. Nakonec se vyskytla jedna registrace z rodiny. Sám mám Pp mnoho let a už jsem si vůbec nepamatoval celý proces registrace Paypalu. Tak jsem si dál po pár letech malé opakování.

Paypal v češtině – podpora 

Jestli jste v minulosti chtěli registrovat na českém Paypalu, nebo jste hledali podporu v češtině, určitě bylo vaše počínaní ukončeno neúspěšně. Česká republika byla v rámci používání Pp zpřístupněna přibližně kolem roku 2006. Samotné stránky jsou od této doby pouze ve čtyřech jazycích a momentálně nefunguje ani česká podpora.

S největší pravděpodobností to tak zůstane i do budoucna. Nejspíše to bude tím, že si je Paypal moc dobře vědom svého pevného postavení, oproti jiným elektronickým peněženkám. Fotky vložené v tomto článku sice v češtině jsou, ale to je díky doplňku Google translate v prohlížeči.

Typy účtů

V minulosti bylo možné na výběr ze tří účtů. Byly to: Personal – Osobní, Premier – Premiérový, Business – Obchodní účet. Kvůli zjednodušení byl premiérový účet později sloučen s byznys účtem. Jak je z titulku patrné, bude tato registrace pouze na osobní účet. Ten stejně používá 90% populace.

Využijte ho při platbách na internetu, posílání – přijímání peněz, prodej na Ebay a dalších podobných službách. Pokud budete chtít později využívat podnikatelský účet, nemusíte zakládat nový Paypal. Upgrade vašeho účtu provedete na hlavní straně po přihlášení přes Upgrade to a Business account.

Registrace 

Nyní se dostáváme konečně k tomu nejdůležitějšímu. Přejděte prosím na adresu Paypal .V pravém horním rohu vyberte Sign Up. V dalším kroku je už přenastaven osobní účet (Personal), takže jenom odklikněte Continue. Ponecháte zemi, zadejte emailovou adresu a zadejte heslo dvakrát. To by mělo mít minimálně 8 znaků a musí obsahovat nejméně jednu číslici nebo nějaký symbol typu: @, #,  €, %, ∧, –, ×. Samotné bezpečnosti paypalu byl věnován i tento článek, který doporučuji pročíst.

email heslo

I takto může vypadat proces registrace s modrým pozadím.

nové pozadí

Vyplňte všechny povinné údaje.

registrační formulář

V okénku narození zadejte první dny, měsíc a nakonec rok. Po odsouhlasení podmínek o vaši plnoletosti, vám Paypal rovnou nabídne možnost přidat kartu. Vyplňte 16 místné číslo vaši karty, datum expirace, CSC/CVV/CVC/ (třímístný bezpečnostní kód vytištěný na zadní straně vaší karty) a odklikněte tlačítko Add Card.

Kartu ale nemusíte přidat ihned. Stačí odkliknout logo Paypalu a rovnou se dostanete na hlavní stránku Pp, kde vám několikrát problikne, že je váš účet ověřen pouze na 30%. Přihlaste se do vašeho emailu a potvrďte doručený email v kroku jedna, přes tlačítko continue: Step 1: Activate your account To activate your account, just confirm your email address.(It only takes a minute.)nepřidání karty na paypal

Po odkliknutí se vám otevře nová stránka k přihlášení do Paypalu k potvrzení vašeho emailu. Po tomto procesu bude účet ověřen na 55 procent. Aby byl váš účet ověřen na 100%, je potřeba přidat bankovní účet i platební kartu. Přidat bankovní účet je jednoduché. Postačí zadat jméno vaší banky a znát váš IBAN (International Bank Acount Number), což není nic jiného, než vaše bankovní číslo účtu v mezinárodním formátu.

ověření účtu

Mrkněte do vašeho internet bankingu, kde byste jej měli objevit. Třeba u Fio banky najdete IBAN ihned na hlavní straně pod číslem účtu. U Mbanky stačí zvolit moje finance – účty – rozkliknout číslo účtu. Přiklad čísla CZ05 6210 6701 4587 0924 1287. Vaše banka vám určitě ráda pomůže, kde najít IBAN.

Komentáře nejsou povoleny.

zaslat balik