Registrace a průvodce osobním účtem na Etsy

Pokud rádi nakupujete nebo prodáváte na českém Fléru, určitě byste měli znát etsy.com. Etsy je momentálně největší web, se zaměřením na home made výrobu. Minulý rok oslavil web Etsy deset let. Za vznikem této společnosti stojí tři jména. Jsou to Rob Kalin, Chris Maguire a Haim Schoppik. Jejich první vize byla vytvořit platformu pro všechny domácí kutily.

Ta měla umožnit prodej doma vyrobených produktů prostřednictvím internetu po celém světě. Z této myšlenky vyrostla za 11 let společnost, kde najdete více jak 35 milionů produktů na prodej, z 1.7 milionů prodejců a 26.1 milionů aktivních kupujících. Roční zisk za rok 2015 byl přes 270 milionu dolarů. Statistika byla vydána 30.června 2016.

Etsy Registrace

Registrace je otázka minutky. V horní liště zvolíte Register a odkliknete. Etsy vám nabídne přihlášení přes Facebook a Google+. Pokud zvolíte klasickou registraci, tak prvé zadáte jméno a příjmení. Vyberete pohlaví ženu, muže nebo nesdělovat.

Dále přidáte email a dvakrát přidáte heslo. Etsy vám automaticky vygeneruje volná uživatelská jména. Jméno si můžete změnit podle libosti, pokud je ještě volné. V posledním kroku vám Etsy nabídne možnost, zda chcete dostávat novinky e-mailem.

Registrace Etsy

Odkliknete register. Pokud jste zadávali Gmail, tak vás Etsy rovnou přesměruje do vašeho G-mailu.

Potvrdíte doručený email.

Potvrzení emailu

Obdržíte poděkování za potvrzení emailové adresy.

Úspěšná registrace

Rovnou se můžete přihlásit do ověřeného účtu. V záhlaví webu si můžete navolit váš region, vybrat z deseti jazyků a zvolit v jaké měně chcete zobrazovat cenu. Automaticky bývá nastavena česká měna a angličtina.

Prostředí webu je velice přehledné. V horním liště najdete tyto položky: Sell on Etsy – Prodej zboží na Etsy, Ikonka domečku vás přesměruje na hlavní stránku webu , vaše oblíbené zboží, váš účet a poslední ikonku košík.

Your-Accont

Rovnou si můžete nastavit váš účet. V prvním kroku je možnost nastavit si profilový obrázek. K pokročilému nastavení  parametrů se dostanete přes Edit profile a následně settings.

Editovat profile

Zde si v sedmi kartách přidáte vše, co je potřeba.

Za zmínku stojí dvoufázové ověřování, které Etsy podporuje. Dalším dobrým nástrojem je Etsy Mini. Pomocí tohoto nástroje můžete vytvořit vaše oblíbené zboží formou malé galerie produktů ve dvou velikostech. Jednoduše tak vystavíte na vaše webové stránky oblíbené předměty nebo prodávané předměty.

Nastavte si dvoufázovou ochranu na váš Paypal účet

Pokud máte na svých stránkách zahraniční návštěvnost, určitě tento doplněk využijte k lepšímu propagování vašeho zboží. Postačí si jenom navolit a počet sloupců a množství zboží. Vygenerovaný script vložíte v HTML editoru na své stránky. Vše může vypadat třeba takhle.

Přečíst článek, jak si zabezpečit Facebook

zaslat balik