Rychlé Paypal dobíjení

Ne každá změna, vylepšení, nebo novinka, musí být zákonitě krokem vpřed. V tomto případě se jedná o posílání peněz na Paypal. Po několik let bylo možné dobíjet Paypal rychlým způsobem za pomoci Trustpay. Bohužel během léta došlo ukončení služby Trustpay, která byla nahrazena novou službou Trustly. Osobně se mi tento způsob dobíjení Paypalu vůbec nelíbí. Ptáte se proč?

Peníze lze posílat pouze přes těchto šest bank (UniCredit, mBank, ČSOB, ERA , Česka spořitelna, Raiffeisen Bank.) Možná časem přibudou i další. Starý způsob nabízel možnost posílat peníze z jakékoliv banky, pokud byla zvolena jiná banka. Proces platby se sice protáhl jako při způsobu kde se používá Transfer ID z Paypalu, ale částka byla úspěšně doručena do tří dnů.

Mezi další zápory patří zadání vašeho uživatelského jména a hesla, které používáte pro internet banking. Tyto informace zadáváte v procesu a stránkách Trustly. Nejste přesměrování na stránky vaší banky. Určitě si dobře rozmyslete, zdali svěříte heslo a jméno k přihlášení. Sice se můžete všude přečíst, že je vše šifrované a zabezpečené, ale nikdy nevíte, kdo se k datům dostane. Jediná možnost je mít dvě banky a posílat si peníze z jedné do druhé.

Aby toho nebylo málo, častým posíláním peněz může dojít k omezení Paypal účtu. Přesný limit neznám. Četl jsem, že je okolo 1500 liber. Po přesáhnutí této částky budete muset doložit ofocené osobní doklady, výpisy z účtu, či jiné doklady pro potvrzení bydliště. Paypal chce jednoduše docílit toho, aby všechny jeho účty 100% ověřené. Na kolik je váš PP ověřen zjistíte v kolečku pro vložení fotografie. Ihned po přihlášení probliknou procenta. Nebo postačí rozkliknout Get the most out of PayPal.

paypal-overeni-uctu

Rychlé dobíjení přes Trustly

Pokud máte tedy účet u některé z šesti zmíněných bank, stačí se přihlásit do Paypalu a na hlavní straně zvolit Add funds using Trustly. Nebo přes starou stránku Paypal dobíjení.

seznam-bank

Dále zvolíte Add funds Instantly, kde se zobrazí menší okno k přihlášení. Vzápětí vyberete banku a zadáte uživatelské jméno i heslo do internetbankingu.

prihlaseni-pres-trustly

vyber-banky-a-vlozeni-castky

vlozeni-jmena-a-hesla-z-ib

Vyberete účet a zvolíte částku. Nakonec vložíte odeslaný SMS kód a potvrdíte platbu.

vyber-uctu

overeni-sms-kodem

Samotný proces zabere okolo dvou minut času. Během těchto několika kroků je potřeba u každého chvilku počkat. Platba by měla být brzy připsána na vašem Paypal účtě. Kompletní zprávu najdete v emailu.

Další způsoby převodu peněz na Paypal

Jestli nechcete tento způsob používat, raději si na Paypal přidejte vaši platební kartu, kterou můžete kdykoliv uzamknout v internetbankingu.

Další možnost je starý způsob s přidáním vašeho Transfer Id. To najdete ve vašem Paypalu a zadáte je do zprávy pro příjemce. Tento převod z vaší banky trvá přibližně 1-3 dny. Paypal nyní požaduje, aby jméno a příjmení z odeslané banky bylo shodné se jménem vašeho Paypalu. Jinak platba nemusí být připsána.

Přečíst článek, jak poslat peníze pomalým způsobem na

Poslední možnost je poprosit známou/známého, který vám ochotně převede domluvenou částku z Paypalu na Paypal. Platba je připsána okamžitě.

Komentáře nejsou povoleny.

zaslat balik