Inspirace a tipy na vánoční dárky z Aliexpressu

Do letošních vánoc zbývá přes měsíc času. Všichni víme, že poslední měsíce utíkají nejrychleji z celého roku. Počet povinností, které musíme ke konci roku všichni stihnout, ještě rychleji přiblíží datum vánoc a konec roku. Chcete-li se vyhnout vánočnímu stresu, je nejvyšší čas nakoupit dárky na vánoce právě teď.

Pokud budete objednávat dárky z Aliexpressu, tak to platí dvojnásobně. Jenom tak budete mít jistotu, že svým blízkým nadělíte dárky pod vánoční stromek, a neskončí někde na přeplněné celnici nebo na cestě do České republiky.

Jak při letošních nákupech, co nejvíce ušetřit

Největší slevová akce proběhne v pátek 11 listopadu, kde můžete zakoupit zboží za nejlepší ceny z celého roku. Pokud ještě nemáte na Aliexpressu účet, nyní je možnost získat za registraci kupón 5 dolarů. Podle tohoto článku  se snadno na Aliexpressu zeregistrujete. Další možnost je využití kupónů od prodejců. Těch najdete na Aliexpressu tisíce. Stačí si vybrat daný kupón a kliknout na něj. Podmínkou k získání slevy je nakoupit zboží v uvedené hodnotě.

Příklad off US $40 dolarů z obrázku znamená, že musíte nakoupit za 40 dolarů, aby byla uplatněna kupónová sleva 2 dolary. Seznam všech kupónů si můžete prohlédnout zde. Vybrané kupóny najdete následně v My Coupons. Kupóny mají samozřejmě omezenou dobu platnosti .V detailech jednotlivých produktů při vybírání zboží, můžete najít  kupóny také a stejně je tak uplatnit.

slevove-kupony

my-coupons

Další cesta, jak ušetřit další peníze, je využití českých cashbackových portálů. Ty vám pomohou získat zpět utracené peníze za nákupy. Každý z těchto tří portálů nabízí stovky obchodů, kde můžete tento způsob uplatnit při nákupech v Česku, včetně zmíněného Aliexpressu.

Plná peněženka vrátí 5% z nákupu na Aliexpressu

⇒  Vratné penize vrátí 4% z nákupu 

 Refundo vrátí 4% z nákupu

cashback

Postačí se jenom zaregistrovat, nakoupit z vašeho oblíbeného obchodu (pokud ho najdete na těchto třech portálech) a počkat na vrácení Kč. Podle utracené částky dostanete z daného obchodu prostřednictvím vybraného portálu peníze nazpět. Sami se můžete přesvědčit, že je to velice jednoduchý způsob, jak získat část peněz z nákupu nazpátek.

Jestli něčemu nerozumíte nebo hledáte nějaké zboží na Aliexpressu, napište na mail mistriaukci@gmail.com nebo přes kontakt vpravo nahoře. Na Aliexpressu je podle všeho přes 60 milionů produktů (zde jsem jich vybral skromně něco přes 350). Vybrat nebo najít správný produkt nemusí být vždy snadné. Od toho je tento web, aby vám pomohl při nákupech i prodeji.

zaslat balik