Paypal je konečně v češtině

Jakkoliv byl 27 duben běžným pátkem před víkendem, kdy se určitě každý těšil na blížící se víkend, přineslo toto datum jednu zásadní novinku u Paypalu. I když to vypadalo, že k tomu pravděpodobně nikdy nedojde, jelikož tato změna měla být okolo roku 2010, přichází Pp po osmi letech konečně s českým Paypal účtem.

Co je vše v češtině?

Jakmile jsem měl trochu času, musel jsem nový Paypal ihned prubnout, jestli je celý účet opravdu celý v češtině a nebo se jedná o jenom pár českých stránek. Po přihlášení sice nastal problém v tom, že mi Pp nebyl schopný doručit ověřovací smsku s šestimístným kódem.

Jelikož mám na Paypaplu nastaveno dvoufázové ověřování, které si můžete nastavit podle tohoto článku. Protože byla tato funkce mimo provoz, zvolil jsem možnost zavolání na telefonní číslo, kdy zadáte 4-místné číslo.

Po úspěšném ověření tohoto čísla jsem se tedy dostal do Českého Paypalu na hlavní stranu. Po následném průzkumu celého Pp účtu jsem objevil pouze dvě stránky, které nejsou v češtině. První stránka je teď česky označena jako přidat prostředky a slouží k pomalému převodu, při kterém se používá Transfer ID.

Pravdou ale je, že neslouží k žádnému účelu. Zde pouze najdete číslo účtu Unicredit Banky 0000000081880926-2700 a vaše jedinečné Transfer Id. Tyto údaje stejně zadáváte ve vašem internetovém bankovnictví k převodu peněz na váš Paypal, takže je zde čeština dá se říct zbytečná.

Druhou nepočeštěnou stránku najdete po rozkliknutí ozubeného kola vpravo nahoře. Dále po kliku na slovo platby z druhé lišty Paypalu. U této funkce tak zjistíte, jaké platby máte na Paypalu schválené pro předplatné i automatické platby z různých služeb. Krom těchto dvou stránek je Paypal v češtině.

Pokud jste tedy v minulosti měli problém s používáním anglického Paypalu, nepochybně nabízená čeština dopomůže k snadnějšímu nastavení vašeho účtu, posílání peněz, přidání karty a vůbec k větší oblíbenosti Paypalu obecně. Ještě by to chtělo českou podporu a bude vše o mnoho veselejší.

zaslat balik