Nakupování na Ebay bez registrace pomocí asistovaného nákupu

Dnes si představíme nákup nebo dražení zboží na Ebay prostřednictvím zprostředkování třetí strany. Tento způsob nákupu bude užitečný pro všechny, co by si rádi nakoupili vybrané zboží z Ebay, ale nemají účet na Paypal ani Ebay. Pokud víte dopředu, že budete nakupovat na Ebay několikrát do roka, tak je tento typ nákupu nejlepší volbou.

Proč zvolit asistovaný nákup 

Nemusíte mít účet na Paypal ani Ebay. Registrace, ověření, propojení účtu vás nemusí zajímat. Platební kartu nebudete nikde zadávat, žádné nastavené limity pro danou platbu. Nevzniká žádné riziko při napadení a odcizení účtu, platební karty, ztráta soukromí.

Výběr prostředníka, který za vás nakoupí

Na českém trhu působí hned několik služeb, kteří nakupuji nejenom na Ebay, ale i po e-shopech z celého světa. Stačí zadat do vyhledávače asistovaný nákup a ihned najdete spoustu těchto služeb třetích stran. S výběrem byste měli být opatrní, protože nabídka služeb i péče o zákazníka se dost zásadně liší.

Určitě by nebylo ideální vletět na první stránku a ihned zadat objednávku. Vše může ze začátku vypadat velice slibně, ale za chvíli zjistíte, že zprostředkovatel vše pěkně popsal, ale dále vše stojí za starou bačkoru. Jeden příklad z této fotky.

Shipito asistovaný nákup

Důvěřuj, ale prověřuj

Teď se může zdát, že ty pozitiva v úvodu článku byla jenom planým textem. Určitě nebyla, jenom je potřeba najít vhodnou službu. Dnes je internetový trh přesycen ze všech stran. Jako vždy stojí na na vrcholku jenom pár služeb, které opravdu stojí za to využít. Určitě za sebe můžu doporučit Shipito, Cz-ebay, Shiptoworld.

Vyzkoušet Shiptoworld

Reference – hodnocení, zpětná odezva od zákazníka, cena za nákup

Tyto kritéria, by měli být klíčové při samotném rozhodování při výběru. Kvalita nalezené služby se dá velice ověřit kladným hodnocením z nákupčí strany. Facebook rychle poodhalí spokojenost zákazníků i velikost fanouškovské stránky. Určitě můžete zkusit hledat v diskuzních fórech,  jaké služby stojí za to využít.

Vyzkoušet Shipito

Prozkoumat podmínky nákupu, celkové poplatky za nabízenou službu, způsob platby atd. Malý průlet internetem, jak si určitý prostředník nákupu vede, určitě za vynaložený čas stojí. Čas od času budu tyto formy asistovaného nákupu přidávat. Určitě doporučte nějakou službu v  komentáři.

Jak zjistit cenu a způsob dopravy na Ebay a datum obdržení

Pokud máte vybraného prostředníka na nákup z Ebay, tak je pravý čas na výběr zboží a zjištění dopravy do České republiky. Většina prodejců posílá zboží do celého světa. Vás bude zajímat jestli prodejce posílá do České republiky a jaká je cena dopravy. Vše najdete po otevření dané aukce. Vedle fotky z aukce můžete vidět dopravu – ships to: Worldvide.

Vedle popisu aukce zjistíte jaké dopravy prodejce nabízí. U této aukce můžete vidět, že prodejce nabízí hned dva způsoby dopravy. Jeden za 51 dolarů a druhý 65 dolarů. Po mrknutí na políčko delivery (doručení) můžete vidět, že předběžný datum doručení bude mezi těmito dny.

Apple iPhone 6S Plus buy

 

Apple iPhone 6S Plus ebay

Hned po fotkou najdete políčko Shipping and payment, kde si navolíte příslušný stát pro dodání zásilky. Pokud máte vybráno, zkopírujte celou url adresu a zadejte aukci jako asistovaný nákup u vašeho nákupčího. Ten vám pošle celkové náklady k uhrazení za danou aukci.

Zásadně doporučuji začít nakupovat na menších částkách u prodávaných předmětů. Apple iphone bych si v tomto čase (Vysoký kurz dolarů) určitě nekoupil, protože ho v Česku seženete za mnohem menší cenu. Taky počítejte s tím, že zásilka v této cenně půjde na 100 % přes celnici, tak se cena ještě zvedne okolo 2500-3500 kč.

zaslat balik