Jak vložit aukce z Ebay, profil i feedback na webové stránky

Minule jsme se věnovali faktorům, které se dost znatelně promítají do prodeje v průběhu roku. V článku jste se mohli dozvědět, jak čas, dny, počasí v měsíci, dokáží ovlivnit úspěch prodeje. Celý článek si můžete přečíst zde.

Ještě než vypuknou letní prázdniny a zasloužené dovolené, si představíme další výbornou službu Auctionnudge. Pokud prodáváte na Ebay a zároveň provozujete E-shop, blog, či nějaký web s vaší prací, určitě čtěte dále.

Sám jsem měl před pár lety nápad, že si nechám vytvořit webové stránky, kde by byl můj prodej a všechny nové aukce by se automaticky zobrazovaly na mezinárodních webových stránkách.

Celková cena u jedné firmy, pro tvorbu webových stránek byla stanovena na 30000 Kč. Tato cena se týkala jednoho webu  na mezinárodní doméně s napojením na Ebay. Možná kdybych zadal více poptávek, tak bych určitě našel lepší cenu.

Nakonec jsem byl rád, že jsem do toho nešel a začal jsem hledat jiné řešení. Sice jsem se vydal delší cestou, jelikož o tvorbě stránek jsem vůbec nic nevěděl, ale i tak jsem získal později představu o celkové práci na jednom webu, kterou bych musel jinak draho zaplatit. Takto jsem zaplatil pouze za doménu a hosting a navíc získal hromadu nových zkušenosti.

Auctionnudge představení funkcí

Auctionnudge byl založen již v roce 2008. Jako bezplatný nástroj s jednoduchým nastavení a maximální dostupností všech funkcí, si velmi rychle si získal oblibu u široké řady prodejců z Ebay. Jedná se několik nástrojů, které umožňují Ebay prodejcům zobrazovat jejich aukce, profil, feedback, na svých webových stránkách.

Auctionnudge je zcela zdarma a nevyžaduje ani registraci na webu. Všechny funkce od Auctionnudge snadno aktivujete po zadání uživatelského jména. Jenom si vygenerujete kód a ten vložíte na váš web.

O zbytek se postará Auctionnudge, který bez problému funguje na všech webových stránkách bez ohledu na typ zařízení. Všechny funkce změníte během pár sekund, takže odpadá složité kódování.

Snadno tak můžete přidávat své aukce do sidebaru, podstránek, záhlaví, zkrátka všude tam, kde se vám to hodí. Aukce můžete filtrovat podle klíčového slova nebo kategorie.

Celkem jich můžete mít na jedné stránce až 100. Aktualizuje aukcí probíhá každých 15 minut. Šikovnější uživatelé mohou za pomoci CSS tříd určit svá vlastní pravidla zobrazování a snadno tak měnit vzhled, barvy, písmo atd.

Další bezvadná funkce je zobrazené vašeho profilu z Ebay. Jednoduše tak ukážete údaje o vašem profilu, včetně vašeho hodnocení, zpětné vazby a data vaší registrace. Profil se aktualizuje každých 6 hodin.

Samotný zákazník při pohledu na váš profil, tak získá mnohem větší důvěru, a určitě bude chtít v brzké době nakoupit. Auctionnudge je k dispozici pro tyto Ebaye ( koncovka domény ). Je to USA, UK, Kanada, Austrálie, Belgie, Německo, Francie, Španělsko, Rakousko, Itálie, Nizozemí, Irsko, Švýcarsko.

Zobrazení aukcí, feedbacku i profilu z Ebay

Jak už bylo zmíněno, samotná práce s funkcemi Auctionnudge je velmi jednoduchá. Ke všem funkcím se dostanete na stránkách Auctionnudge, kde si v hlavním menu stránek rozklikněte Tools.

celkový feedback

Na výběr máte zobrazení aukcí, profilu a feedbacku. Náhodně jsem vybral tyto tři prodejce (djiofficialstore, brandedshoeshop, buydig), aby si každý udělal představu o vzhledu a funkcích.

Hodnocení prodejce

U všech funkcí je základem každého nastavení uživatelské jméno, které vložíte do pole eBay Username a následně odkliknete Show Me. Poté můžete vybírat z několika šablon, rozvržení produktů, počet zobrazeného zboží. Nejširší nastavení umožňuje třetí krok v pokročilém nastavení (Advanced Options).

Zde můžete zboží zobrazovat podle ceny (nejvyšší, nejnižší, nejlepší shody), změnit velikost obrázku. Filtry nabízí možnosti zobrazovat pouze aukce s přihazováním, pevnou cenou, hledání zboží pomocí klíčového slova, i určitou kategorii.

zaslat balik