stažený soubor
Aukro končí s PayU

Aukro ukončuje platby přes PayU

Pokud mě paměť neklame, Aukro zavedlo rychlé platby přes Payu v roce 2011. Tato platební brána vyvolala z počátku zavedení velkou vlnu kritiky. Časem ale ukázala všem pochybovačům její spolehlivost. Nicméně po deseti letech se vedení Aukra rozhodlo tento platební systém zcela ukončit.

Od 1. 2. 2021 tedy již nebude možné tento typ platby na Aukru využívat. O své dočasné prostředky na PayU účtu určitě nepřijdete. Pokud budete mít po 1. 2. 2021 nevyplacené prostředky na PayU účtě, budou Vám automaticky převedeny na Váš bankovní účet přiřazený k PayU.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte Aukro na tomto mailu: obchod@aukro.cz. Jako náhradu Aukro začne nabízet Aukro platbu, která má tyto výhody:

Vyšší bezpečnost nákupu pro nakupujícího a tím vyšší důvěryhodnost prodejce. Chrání prodejce před fiktivními objednávkami, kdy nemá kupující záměr si zboží vyzvednout.

Rychlé připsání peněz na bankovní účet prodejce. Tím odpadá převádění prostředků z obdržených plateb na bankovní účet, převedou se automaticky po doručení zboží.

Zjednodušení účetní administrace, plus snadné párování plateb. Žádná starost o platbu poplatků za prodej. Poplatky jsou zpracovány přímo v Bezpečné Aukro platbě

Sending
Ohodnotit článek 1-5 hvězdičkami 3 (2 votes)
podpora webu

Napište komentář