6 Ebay doplňků k ušetření času i peněz pro Mozillu Firefox

Jelikož je málo času, bude tento příspěvek věnován doplňkům pro Mozillu Firefox, druhému nejoblíbenějšímu prohlížeči. Právě tyto rozšíření vám pomohou ušetřit na Ebay čas, ale i nějakou stokorunu k dobru při nákupech.


Ebay Fusion

 

ebay-fusion

Určitě nikoho nebaví pořád otvírat detail produktu a zjišťovat podmínky prodeje a popisek zboží. Chcete-li rychleji procházet zbožím při hledání na Ebay, nainstalujte si doplněk Ebay Fusion. Přednost tohoto doplňku je v tom, že  zobrazí produkty v detailu pouhým najetím myši na produkt. S dalších funkcí nabízí rozvržení nadhledu u produktu, navolení slevy, uložení zboží do oblíbených a import produktů.

instalace-aplikace


AuctionSensor eBay Deal Search

 

auctionsensor-ebay-deal-search

Pokud trávíte spoustu času hledáním produktů na eBay, pak budete potřebovat doplněk AuctionSensor. AuctionSensor eBay Deal Finder je šikovný pomocník k vyhledání zboží na Ebay, který pracuje za vás. Po nainstalování aplikace jej otevřete z horní lišty prohlížeče, kde si zadáte hledané zboží, klíčová slova produktu, kategorie, rozpětí ceny, zboží za pevnou cenu nebo s přihazováním v aukci.

Nakonec si navolíte, jak vás má AuctionSensor informovat o nalezených produktech. Buď vás upozorní v prohlížeči nebo pošle nalezené nabídky na email. Čas vyhledávaní zboží lze nastavit od 30 sekund až po 9 minut. Volitelně lze automaticky spustit AuctionSensor v pozadí prohlížeče při každém spuštění Firefoxu. Tímto způsobem lze nalézt brzy končící aukce s nízkou prodejní cenou.

instalace-aplikace


AmabayFox – Compare Amazon and eBay

amabayfox

Jak už název napovídá, je tento doplněk určen pro porovnání cen mezi Amazonem a Ebay. Stačí nainstalovat a otevřít ikonu na navigační liště. Vybrat v jaké zemi chcete zboží vyhledat a zadat hledané slovo. AmabayFox zobrazí produkty vedle sebe. Ikonku AmabayFox si můžete umístit kdekoliv chcete, pokud jich máte už na liště několik.

instalace-aplikace


Deal Hunter

deal-hunter

Tento nástroj je obdobou předchozího doplňku. Kromě Amazonu a Ebay nabízí ještě Walmart, Target, Costco i Google. Pouhým jedním kliknutím zobrazí oblíbené webové stránky současnosti. Stačí zadat klíčové slovo a vybrat si, na jakých e-shopech chcete zboží zobrazit.

instalace-aplikace


URL Buttons Pack

url-buttons-pack

Využíváte-li dennodenně jednu z těchto 45 stránek, určitě vám tento doplněk ušetří spoustu času do budoucna. Ebay, 500px Community, AOL aim, Amazon, Bing Search, Google Blogger, Delicious , Digg, Dropbox, Evernote, Facebook, Flickr, Foursquare, Google Drive, GitHub, Gmail, Google Map, Google, Google Scholar, Google Translate, Google+, hi5, Hotmail, iCloud, Instagram, LinkedIn, Myspace, Office 365 Mail, OneDrive, Picasa, Pinterest, Reddit, Skype, Slashdot, SoundCloud, StumbleUpon, Tumblr, Twitter, Vimeo, Vine, WordPress, Xbox, Yahoo!, Yahoo! Mail, Youtube

Doplněk stačí nainstalovat a restartovat prohlížeč. Stránky lze navolit dvěma způsoby. Buď stránku přidáte na horní lištu prohlížeče nebo ji přidáte do nabídky. Vybrané stránky a aplikace postačí přetáhnout pomocí myši nebo pravým tlačítkem na ikonce služby. URL Buttons Pack nabízí i změny vzhledu prohlížeče, vypnutí lišty záložek i hlavičky Firefoxu.instalace-aplikace


Buybuddy-net

buybuddy-net

Poslední doplněk si oblíbí všichni, kteří rádi využívají cashbackové portály při nakupování. Tento obchodní model funguje velice jednoduchým způsobem. Za nákupy u registrovaných e-shopů dostanete peníze nazpět. V Česku můžete nalézt těchto portálů hned několik.

Mezi nejznámější patří Alvarado, Plná peněženka, Vratné peníze nebo Refundo. Buybuddy-net funguje na stejném principu. V seznamu z více než 40000 obchodů z celého světa, si přijde na své opravdu každý. Postačí se jenom zaregistrovat přes aplikaci nebo stránkách Buybuddy-net.

instalace-aplikace

zaslat balik