5 Aliexpress aplikací pro Google Chrome i Google Play

Aplikace i rozšíření pro prohlížeče nabízí nekonečné množství doplňku, jak urychlit a zefektivnit svou práci na internetu, ať už se jedná o prohlížeč Google Chrome, Mozilla Firefox, nebo Safari od Applu. Každý z těchto prohlížečů jich má několik tisíc. Dnes si představíme aplikace pro Google Chrome, které vám pomohou při nakupování na Aliexpress.

Samozřejmě jich je mnohem více, které můžete doplnit do diskuze. Není nutné používat prohlížeč Google Chrome, ale můžete vyzkoušet i jiné prohlížeče, jako jsou SRWare Iron, CoolNowo Browser, Comodo Dragon, Yandex Browser, které fungují na jádru Google Chromu. Všechny aplikace a rozšíření budou bez problému fungovat. Zde je článek pokud nevíte  jak rozšířit Google Chrome o doplňky.

Aliexpress v češtině

Aliexpress česky

aliexpress nabídka zboží v češtine

I když se na stránkách Aliexpressu dá nastavit čeština v pravém rohu nahoře, je na to i výborná aplikace, která podporuje češtinu i slovenštinu. Navíc si můžete zobrazit i denní aukce nejlepších produktů.

instalace-aplikace

Aliexpress Search by image

Další výborná appka, která dokáže najít podobné zboží. Pokud jste třeba fanoušek do Beatles, tak vám Aliexpress najde všechno zboží, které něčím souvisí s brouky, nebo s touto kapelou. Stačí pouze kliknout pravým tlačítkem na Search gods on Aliexpress by this image.

Aliexpress zboží

Aliexpress zboží Beatles

instalace-aplikace

Aliexpress Tool

Další rozšíření, přes které se můžete rovnou přihlásit, najít vaše objednávky, oblíbené zboží, vaši adresu, nasbírané body atd. Největší plus tohoto rozšíření je, že zde můžete zadat dopravní společnost i sledovací číslo od prodejce a rovnou najít, kde se váš balík nachází.

Aliexpress sledování zásilek

instalace-aplikace

Safe shopping Aliexpress

Nešvar všech aukčních webu jsou nepoctiví prodejci. U Aliexpressu to platí dvojnásob. Pokud chcete mít jistotu, že je u prodejce bezpečné nakoupit, přidejte si tuto aplikaci. Ta dokáže před nákupem zjistit kvalitu prodejce. Stačí si zkopírovat link aukce a ten vložit do těchto stránek.

Aliexpress vyhledavac.cz

Jedna appka z Google Play určena pro android, která vám najde zadané zboží v češtině.

instalace-aplikace

zaslat balik