Vítejte na webu mistri aukci

Mistři aukcí první uvítací příspěvek

Chtěl bych vás všechny přivítat na těchto stránkách. Úvodní příspěvek je brán spíše jako zkušební, zda vše funguje správně. Tento redakční systém jsem začal používat začátkem ledna. Naučil jsem se toho spoustu, a chci se dále zdokonalovat na WP. Plánoval jsem, že spustím tyto stránky kolem června. Pořádně jsem nevěděl, jakým směrem budu tyto stránky směrovat.

Původně jsem chtěl jednoduché stránky, které by se tykaly jenom nákupu na Ebay.  Inspirace je v tomto odvětví aukční síni spoustu. Taky se dá nakupovat i prodávat i na jiných aukčních webech po celém světe. Vše ještě není podle mých představ, ale budu se snažit mistri aukcí neustále zlepšovat. Pro mě je lepší stránky pilovat za provozu, protože člověk tak najde hromadu chyb, než připravovat web nasucho. To bych mohl vše odkládat ještě velmi dlouho. Poprosím o tedy o trpělivost hlavně v začátcích. Pokud se budu v něčem mýlit, určitě mi dejte vědět. Můžete mě taky kontaktovat přes kontaktní formulář.

Proč vznikly tyto stránky mistriaukci.cz

Po celém světě je nespočet aukčních portálů, které budu postupně představovat. Nejsem žádný aukční Guru, ale co vím, tak by bylo na napsání nejednoho Ebooku. O tyto informace se chci prostřednictvím tohoto webu podělit. Pevně věřím, že budou tyto stránky pro mnohé velkým zdrojem informací. Tyto informace, které zde chci přidávat, denně hledá hromadu nových uživatelů. Jsou to pořád ty stejné otázky a ty stejné odpovědi. Určitě zde najdete spoustu informací, které na českém internetu nenajdete, protože ty se jenom kopírují pořád dokola.

Můžete se těšit na podrobné návody, které se budu snažit popsat tak, aby je pochopil úplně každý uživatel. Celý proces nákupu i prodeje je spojen s několika kroky, které je potřeba dodržet od začátku až do konce. Nikdy není nic stoprocentní, proto se mohou vyskytnout problémy v jednotlivých krocích. Nápady na příspěvky si postupně ukládám.
Několik příspěvků jsem si již připravil ohledně historie Paypalu a Ebay.com . Právě zmíněný Ebay se budu snažit podrobně rozepsat, co se týče nakupování i prodeje. Je to přece pořád největší aukční síň na internetu. To se může v brzké době velice rychle změnit, protože Aliexpress se velice rychle dostává do podvědomí spousty obchodníku z celého světa.

Kde dále najdete mistri aukcí ?

Samozřejmostí jsou sociální sítě, které budu postupně přidávat. Chci vše propojit, abych nemusel vše zadávat zvlášť na každou sociální síť. Automatizace příspěvků je spousta ušetřeného času, který můžu využít jinde. Spravuji několik dalších webu, které už tak spolknou hromadu času.
zaslat balik