Kalifornská aukční síň Ecrater registrace

Tuto aukční síň jsme si představili koncem února. Pokud zvažujete jestli se registrovat, přečtěte si tento článek věnovaný eCrateruEcrater sice nenabízí takovou návštěvnost oproti Ebay, ale i tak několik prodejů do roka může přinést. Vše je ovlivněno množstvím prodejního zboží a propagací, která je zde velice důležitá k získáni nových zákazníků. Samotná registrace je velice jednoduchá. Budete vyplňovat jenom pole s hvězdičkou *.

Ecrater založení účtu

ecrater sign up

Prvé si zvolíte název vašeho obchodu v políčku Store ID. Nejlepší volbou je zvolit stejný název obchodu, který máte zaregistrovaný třeba na Ebay. Největší pravděpodobností bude název určitě volný, protože na Ecratru není tolik prodejců. Stejným názvem obchodu, tak získáte větší důvěryhodnost do budoucna. Svoje produkty a značku můžete prodávat i propagovat na mnoha místech. Tím získáte mnohem větší návštěvnost i cílený prodej.

V dalším kroku zadejte heslo, pod kterým se budete přihlašovat. Password a ještě jednou Confirm Password. Délka hesla musí být v délce 4-16 znaků. Hesla doporučuji mít u každé takové stránky vždy nová. Používáním stejného hesla pro všechny webové stránky můžete přijít o mnohé. Jak o finance, tak i ztrátu soukromí včetně dalších problémů, které se můžou táhnout i několik měsíců.

Company Name je políčko pro všechny společnosti, což vás nemusí zajímat, pokud jste soukromá osoba. U contact Person přidáte kontaktní osobu s vašim jménem a příjmením. Address přidáte ulici. City vaše město. State/Province zadáte Česká republika nebo kraj, ve kterém bydlíte, příklad třeba Středočeský. Postal Code směrovací číslo.

založení účtu

Po kliknutím na políčko Country – zemi stačí písmenkem C najít Czech Republic. Phone vaše telefonní číslo. Předposledním kroku přidáte váš email celkem třikrát. A nakonec opíšete kód a odklikněte Next step.

registrace

V dalším kroku musíte potvrdit vaši registraci, která vám byla odeslána do zadaného emailu. Po odkliknutí na odkaz bude váš účet potvrzen a je připraven k prvnímu přihlášení.

dokončení registrace

 

zaslat balik