Jak doručit balík do zahraničí za 4 dny a získat slevu 200 Kč

Hledáte-li před vánoci spolehlivého dopravce, který vám doručí balík do zahraničí do několika dnů? Navíc vám nabídne slevu až 200 Kč na první balík. V tom případě už dále nehledejte a rovnou se zaregistrujte na stránkách Delibarry. Získat slevu můžete i použitím tohoto slevového kupónu IJAOYQWB92. Platný je do konce roku 2016.

Sleva na první balík

Ihned po otevření najdete v záhlaví stránky: První balík o 200 Kč levněji. Odklikněte tuto mužnost a zadejte vaše jméno a příjmení, plus email s heslem. Následně musíte svůj účet ověřit vaším telefonním číslem. Správné telefonní číslo je důležité při svozu balíku, kdy vás bude kurýr informovat. Proto je Delibarry požaduje k ověření celého účtu. Nakonec vyplníte vaše svozové místo pro vyzvednutí vašich zásilek.

svozové místo

Další místa svozu si můžete vytvořit pomoci přidat nové místo. Důležité je, aby svozové místo bylo nastaveno jako výchozí. Samotný účet Delibarry je velice přehledný. Pomocí modrého pluska v pravém horním rohu objednáte import nebo export vaši zásilky.

import export zásilek
Exportní zásilky odesíláte vy zákazníkům, importní zásilky si naopak necháváte poslat, např. od dodavatelů. Objednávat můžete ručně po jedné nebo hromadně nahráním CSV souboru. Platí spíše pro e-shopy. Než si objednáte přepravu, pročtěte si prosím návod, jak zásilku správně zabalit 

Další důležité informace:

Předměty, které nemohou být poslány

Jak jsou zásilky pojištěny

Jak můžete celý proces zaplatit

Sledování zásilek přes Delibarry

Kam je možné zásilku odeslat:

Seznam zemí 2

Seznam zemí 1

Pokud vám není něco jasné, neváhejte kontaktovat Delibarry zde.

zaslat balik